Zaproszenie na zakończenie Tygodnia Seniora

Stowarzyszenie Przyjaciół Miejskiej Biblioteki Publicznej w Olsztynie, Miejska Biblioteka Publiczna w Olsztynie, Rada Olsztyńskich Seniorów, Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Olsztynie oraz Ośrodek Sportu i Rekreacji w Olsztynie zapraszają na zakończenie Tygodnia Seniora.

Plakat jest ilustracją do tekstu.
Wydarzenie odbędzie 25 października 2019 r. (piątek) o godz. 11.00 w Państwowej Szkole Muzycznej I i II st. im. Fryderyka Chopina w Olsztynie (ul. Kościuszki 39).

W programie występy artystyczne przygotowane przez Polski Związek Chórów i Orkiestr – Warmińsko-Mazurski Oddział im. Feliksa Nowowiejskiego:

• Zespół wokalny Środowiskowego Domu Samopomocy  Wyspa pod kierunkiem Elżbiety Biernat
  • Chór Pasjonata UTW pod kierunkiem Anny Bułakowskiej
  • Chór Maciejki  przy Środowiskowym Domu Samopomocy POMOST pod kierunkiem Macieja Matuszczaka
  • Chór De Novo ATW pod kierunkiem Józefa Wojtkowiaka
  • Marcelina Rucińska – solo-skrzypce PSM
  • Dziewczęcy Chór Cantabile PSM w Olsztynie pod dyrekcją Agaty Wilińskiej
  • Magdalena Tokajuk – solo-sopran, Łukasz Jóźwiak – akompaniament
  • Akademicka Orkiestra Dęta UWM pod dyrekcją Rafała Krauze

Projekt realizowany przez Polski Związek Chórów i Orkiestr – Warmińsko-Mazurski Oddział im. Feliksa Nowowiejskiego.
Autor i koordynator: Barbara Rytwińska.

Zrealizowano przy współudziale finansowym Gminy Olsztyn