Zapraszamy na spotkanie autorskie Natalii Janickiej promujące tomik „Światło i cień”.

plakat1Spotkanie odbędzie się w środę 10 czerwca o godzinie 17.00 w bibliotece „Planeta 11” (al. Piłsudskiego 38)

Natalia Janicka-, poetka i prozaik. Urodzona 11 stycznia 1988 roku w Reszlu, swoje dzieciństwo spędziła w Korszach. W 2008 roku przeprowadziła się na stałe do Olsztyna. Zdobyła wyróżnienie w ,,Otwartej Scenie” która była zorganizowana przez wydział Teologii UWM w 2008 roku. Członkini Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży Archidiecezji Warmińskiej (od 2015). Zaś od 2013 roku uczestniczka Środowiskowego Domu Samopomocy ,,Dobry Dom „ w Olsztynie . W 2015 roku dostała stypendium Prezydenta Olsztyna, dzięki któremu wydaje tomik ,,Światło i cień”.

Prowadzenie spotkania:
Edyta Fedorowska (MOK Olsztyn)