Wernisaż wystawy „MOJE TATRY” Romualda Zabielskiego

tatrtInstytut Rozrodu Zwierząt i Badań Żywności PAN oraz Miejska Biblioteka Publiczna Planeta 11
serdecznie zapraszają
na wernisaż wystawy fotograficznej wraz z prezentacją autorskiego albumu fotograficznego
„MOJE TATRY” Romualda Zabielskiego,

data: 1 września 2016 r. o godzinie 17:00
miejsce: Biblioteka multimedialna Planeta11, Al. Piłsudskiego 38

O autorze:
Prof. Romuald Zabielski, członek korespondent PAN, nauczyciel akademicki SGGW w Warszawie. Autor ponad 200 publikacji naukowych z zakresu fizjologii układu trawiennego. Wiele lat spędził w ośrodkach akademickich w Japonii, Francji i Szwecji.
Dużo fotografuje i podróżuje. Z pasji do gór powstał pomysł wydania autorskiego albumu fotograficznego o Polskich Tatrach. Bardzo osobisty, wspomnieniowy a zarazem dowcipny obraz – zbiór zdjęć z przebytych wędrówek, poprzedzony barwnym wstępem.

Wernisaż odbędzie się w ramach 11. edycji Europejskiej Nocy Naukowców Fusion2Night