Warsztaty RADIOWE i DJingu dla młodzieży w Planecie 11

NOWY PROJEKT PLANETY 11 DLA MŁODYCH!

Planeta Umiejętności” to nowy projekt przygotowany przez bibliotekarzy z Planety 11. Jest to ciekawa oferta dla młodych ludzi, którzy chcą nauczyć się podstaw pracy DJ-a i dziennikarza radiowego. Są to warsztaty, które łączą praktykę i teorię i są prowadzone przez doświadczonych profesjonalistów.

Nie zwlekaj, tylko zapoznaj się z ofertą! Warsztaty przeznaczone są dla osób w wieku 16-22 l. Liczba uczestników to max. 8 osób.

Zapisy mailowe na adres:

Wszystkie zajęcia są bezpłatne, uczestnicy nie muszą przynosić własnego sprzętu.

PROGRAM:

WARSZTATY DJINGU

Terminy: 13-17.11 – godz. 17-19 (Planeta 11)

teoria, praktyka, tworzenie własnych setów, obsługa sprzętu

Liczba godzin: 10 h

Opis:Kompozycja setu DJ’skiego, dobór i komutacja sprzętu, techniki miksowania, efekty. Jeśli zawsze chciałeś scratch’ować na płytach albo po prostu kochasz swoją muzykę i masz potrzebę wejścia o jeden poziom wyżej – kurs DJ da Ci to czego szukasz.

Prowadzący: Łukasz Kłoczewski (DJ Fauda)

DJ, producent, promotor, wydawca, realizator dźwięku, lektor, wokalista, organizator eventów, animator kultury.

WARSZTATY RADIOWE

Terminy: 20-23.11

20.11 – godz. 17-19 (Planeta 11) – wprowadzenie teoretyczne, przedstawienie zasad funkcjonowania mediów

21.11 – godz. 17-19 (Planeta 11) – praktyczne zajęcia, zapoznanie ze sprzętem, nagrywanie dźwięków