Teatr – z kartą MBP taniej

stopka lasek2

Z przyjemnością informujemy, że 28-29.10 oraz 5-6-8.11 dla naszych czytelników bilety na „Opowieści Lasku Wiedeńskiego” w Teatrze im. Stefana Jaracza w Olsztynie dostępne będą w cenie 18 zł (cena regularna 50 zł). Wystarczy pokazać przy kasie kartę MBP!

Rezerwacja: 89 527 39 15

Kilka słów o spektaklu:
Marianna, niewinna i naiwna, zakochuje się z wzajemnością w wyrachowanym karierowiczu Alfredzie… Sztuka Horvátha to nie komedia romantyczna z happy endem, ale Alfred przez chwilę ulegnie czystym uczuciom i na moment przestanie liczyć się z utratą dochodów i konsekwencjami. „Opowieści…” to raczej melodramat. Młodzi podejmą walkę o związek wbrew rozsądkowi, interesom i woli rodziny. Miłość zderzy się też z kryzysem ekonomicznym. W tle rozpisany na wiele postaci portret mieszczaństwa, bunt jednostki i rodzący się faszyzm.

Więcej informacji na stronie teatru.