Spotkanie z Ewą Zdrojkowską w Planecie 11 (zmiana godziny)

Zapraszamy na kolejne spotkanie w ramach cyklu „Literatura jest kobietą”, podczas którego gościć będziemy Ewę Zdrojkowską. Wieczór autorski, pierwotnie zaplanowany na 8 listopada, odbędzie się tydzień później – 15 listopada. Na spotkanie z dziennikarką zapraszamy tradycyjnie do Planety 11 (al. Piłsudskiego 38) na godz. 17.00 18.00. Rozmowę poprowadzi dyrektor Miejskiej Biblioteki Publicznej, Krzysztof Dąbkowski.

Obecność obowiązkowa!

O autorce:

Spotkania Ewy Zdrojkowskiej z literaturą mają swój początek we wczesnych latach jej dzieciństwa. W życiu dorosłym nabrały innego charakteru – miała okazję rozmawiać z wybitnymi jej przedstawicielami. Zapis tych rozmów znajduje się w archiwum Polskiego Radia Olsztyn, także na łamach niektórych czasopism literackich i książce Rozmówki polsko–polskie.

Dofinansowano ze środków Gminy Olsztyn

Wydarzenie pod Honorowym Patronatem Prezydenta Olsztyna