Spotkanie autorskie z Beatą Sarnowską

Podczas Akademii Warmiaka będziecie mieli okazję spotkać znanych (nie tylko w Olsztynie) twórców. Szczególnie polecamy spotkanie z pisarką, Beatą Sarnowską, która akcję swoich powieści osadziła właśnie w naszym pięknym mieście. Autorka opowie o swojej najnowszej książce, pt. „Wielka afera w teatrze lalek”. Zapraszamy już 22 sierpnia do Biblioteki nr 6 (ul. Jarocka 65). Czekamy na Was o godz. 10.00!

Pełen harmonogram Akademii Warmiaka znajdziecie tutaj

Organizatorem jest Stowarzyszenie Przyjaciół Miejskiej Biblioteki Publicznej w Olsztynie.
Projekt dofinansowany przez Samorząd Miasta Olsztyna.

O książce:

Podczas spektaklu w Olsztyńskim Teatrze Lalek w niewyjaśnionych okolicznościach znika pochodząca z Kopenhagi wypożyczona kukła Królowej Śniegu. Kama, Zuza, Krzysiek i Święty, obecni na lekcji teatralnej, przypadkiem dowiadują się o kradzieży i postanawiają w tajemnicy przed dorosłymi wytropić złodzieja lalek. Kto nim jest? Zadłużona szatniarka, zwolniony portier czy szukająca zemsty krawcowa? A może należy poszerzyć krąg podejrzanych?

Rozejrzyj się! Bądź uważny! Rozwiązanie zagadki jest bliżej, niż myślisz…