„Portret aktorki. Moje dzieciństwo za kulisami teatru” – spotkanie z Katarzyną Frankowiak

Już w najbliższą środę, 7 marca 2018 r., odbędzie się spotkanie z Katarzyną Frankowiak, autorką książki „Portret aktorki. Moje dzieciństwo za kulisami teatru”. Tym razem, autorka odwiedzi Filię nr 18 (ul. Żytnia 71), gdzie opowie o życiu i działalności artystycznej swojej mamy – Danuty Koryckiej – aktorki najważniejszych polskich scen teatralnych (Katowice, Bydgoszcz, Wrocław), w tym również tej olsztyńskiej.

Na sentymentalną podróż, m.in. do Olsztyna lat sześćdziesiątych zapraszamy o godz. 17.00. Wieczorowi autorskiemu towarzyszyć będzie wystawa fotografii i prac plastycznych poświęconych Danucie Koryckiej.

Zadanie publiczne współfinansowane ze środków otrzymanych od Gminy Olsztyn oraz Samorządu Województwa Warmińsko-Mazurskiego.