Piknik rodzinny na zakończenie lata

Wakacje nieubłaganie dobiegają końca, a to znak, że już niebawem spotkamy się na rodzinnym pikniku na pożegnanie lata. To także zwieńczenie Akademii Warmiaka, która od 16 sierpnia odbywa się w Miejskiej Bibliotece Publicznej. Jak co roku, bibliotekarze z filii nr 5 (ul. Orłowicza 27), filii nr 6 (ul. Jarocka 65) oraz filii nr 13 (ul. Sikiryckiego 9), a podczas tegorocznej edycji również przy udziale Regionalnego Ośrodka Debaty Międzynarodowej w Olsztynie, zabiorą Was do magicznego świata baśni i zabaw, gdzie będzie można przyjrzeć się warmińskiej kulturze i obyczajom, a przede wszystkim, radośnie, aktywnie i kreatywnie spędzić czas.

Tradycyjnie zapraszamy całe rodziny 31 sierpnia, w godzinach 11.00-13.00, na plac zabaw między Jarotami a Nagórkami (Ogród Jordanowski, ul. Barcza). Z nami nie będziecie się nudzić i dobrze wykorzystacie ostatnie chwile wakacji!

Podczas pikniku nastąpi również wręczenie nagród zwycięzcom konkursu plastycznego „Kłobuk moim przyjacielem”.

Akademię Warmiaka organizuje Stowarzyszenie Przyjaciół Miejskiej Biblioteki Publicznej w Olsztynie.

Projekt dofinansowany przez Samorząd Miasta Olsztyna.