Oferta zajęć na rok szkolny 2014/2015

Miejska Biblioteka Publiczna w Olsztynie gwarantuje mieszkańcom naszego miasta otwarty i bezpłatny dostęp do informacji i wiedzy. Poprzez działania z zakresu kultury, edukacji i integracji wspiera rozwój swoich użytkowników. Jedną z podstawowych wartości, którą kieruje się nasza instytucja jest zaspakajanie potrzeb użytkowników.

Zgodnie z oczekiwaniami, filie Miejskiej Biblioteki Publicznej przygotowały na rok szkolny 2014/2015 urozmaiconą i niezwykle ciekawą ofertę bezpłatnych zajęć cyklicznych zarówno dla osób indywidualnych jak i grup zorganizowanych.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą zajęć przygotowaną przez filie Miejskiej Biblioteki Publicznej:

Zapraszamy do zapoznania się z harmonogramem.

Oferta dla:

Jesteśmy otwarci na wszelkie uwagi i propozycje. Jeżeli w powyższej ofercie nie znalazłeś atrakcyjnej formy spędzania czasu dla siebie, napisz na adres:  . Wspólnie postaramy się znaleźć odpowiednie rozwiązanie.