Miejska Biblioteka Publiczna zaprasza do wzięcia udziału w zbiorowym pisaniu dyktanda!

Wszystkich miłośników ortografii zapraszamy do Planety 11 na kolejną – IX edycję planetarnego DYKTANDA!

>> 23 lutego 2016 – godz. 17:00 – wstęp wolny!

Tekst dyktanda przygotowała: Joanna Podolak
Dyktando przeczyta: Dawid Dziarkowski – aktor Teatru Jaracza
GOŚĆ SPECJALNY: olsztyński zespół Annette Music – twórcy hymnu olsztyńskich tramwajów „Serce w tramwaju”

Annette Music to zespół składający się z profesjonalnych muzyków oraz pasjonatów nastrojowego grania w klimacie jazz, swing, soul, pop, bossa nova. Mieszanka klasyki, współczesnego brzmienia i dekoracji w stylu vintage sprawia, że słuchacze przenoszą się w świat elegancji, dobrego smaku i piękna…

Zwycięzca DYKTANDA 2016 otrzyma atrakcyjne nagrody: TABLET MULTIMEDIALNY oraz planetarny zestaw kulturalny!

Impreza objęta jest Honorowym Patronatem Prezydenta Olsztyna. Współfinansowana ze środków finansowych Samorządu Miasta Olsztyna.

UWAGA! Zapoznaj się z Regulaminem!
LINK>>