Legimi w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Olsztynie

Tysiące ebooków i audiobooków za darmo!

Miejska Biblioteka Publiczna w Olsztynie udostępnia swoim czytelnikom możliwość bezpłatnego korzystania z wypożyczalni e-książek Legimi. Każdy posiadacz naszej elektronicznej karty bibliotecznej może otrzymać specjalny kod, dający dostęp do 25000 ebooków znajdujących się w ofercie serwisu Legimi. Kody są ważne przez 30 dni.

Plakat zawiera treść zgodną z wpisem.

Jak uzyskać kod aktywujący? Zasady są proste!

• Aby uzyskać dostęp do zasobu Legimi musisz posiadać ważną kartę Miejskiej Biblioteki Publicznej w Olsztynie, a konto musi być wolne od wszelkich obciążeń.
  • Przyjdź do Planety 11 (al. Piłsudskiego 38) i odbierz darmowy kod dostępu.
  • Kody dostępu są wydawane począwszy od pierwszego dnia roboczego każdego miesiąca do wyczerpania zapasów. Pamiętaj, liczba kodów jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.
  • Kod musi być aktywowany w miesiącu, w którym został pobrany, w przeciwnym wypadku – wygasa.
  • Załóż konto w serwisie Legimi na stronie www.legimi.pl/wbp_olsztyn.
  • Podaj otrzymany kod dostępu.
  • Pobierz darmową aplikację Legimi na swoje urządzenie, zaloguj się i czytaj bez ograniczeń!
  • Otrzymujesz nieograniczony dostęp do e-booków w aplikacjach Legimi na okres jednego miesiąca od daty aktywowania kodu. Po kod na następny miesiąc zgłoś się do biblioteki.
  • Możesz czytać na 2 wybranych przez siebie urządzeniach (tablet, smartfon, czytnik, komputer).