KONKURS: Olsztyn. Mój szlak wędrowny

Grafika jest ilustracją do treści.

Droga, którą w lipcu przemierzyliśmy z Wojciechem Kujawskim jest propozycją szlaku spacerowego po Lesie Miejskim. Zachęcamy do wyznaczania własnych tras w oparciu o książkę „Olsztyn: lasy, jeziora. Szlak wędrowny” i odkrywaniu miejsc, ukrytych na kartach przewodnika.

Osoby, które podejmą się tego wyzwania, wyruszą śladami dawnych mieszkańców Olsztyna i pokażą nam swoją wyprawę, mają szansę na wyróżnienie i atrakcyjne nagrody. Forma prezentacji przebytej drogi jest dowolna – plastyczny opis opatrzony zdjęciami lub ilustracjami, a może film lub komiks.

Do wygrania:

• I miejsce: książka „Olsztyn: lasy, jeziora. Szlak wędrowny” Wojciecha Kujawskiego, bon do Empiku o wartości 100 zł, kod dostępu do Legimi na 30 dni; maskotka Czytuś;
  • II miejsce: zestaw książek, gra Scrabble, bon do Empiku o wartości 50 zł, kod dostępu do Legimi na 30 dni;
  • III miejsce: zestaw książek, bon do Empiku o wartości 50 zł, kod dostępu do Legimi na 30 dni.

Na Wasze prace czekamy do końca wakacji, czyli do 31 sierpnia 2020 r. Możecie nadsyłać je na adres e-mail: lub dostarczyć do sekretariatu Miejskiej Biblioteki Publicznej (ul. Rodziewiczówny 2, czynny od pon. do pt. w godz. 8.00 – 15.00).

Wydarzenie organizowane w ramach kontynuacji projektu „Antologia Warmińska” i współfinansowane przez Samorząd Miasta Olsztyna.