KONKURS: Abecadło TV. Obejrzyj, odpowiedz i wygraj

Miejska Biblioteka Publiczna zaprasza do zabawy, w której wygranym może być każdy!

Grafika jest ilustracją do treści.
Aby wziąć udział w grze wystarczy udać się do biblioteki Abecadło (al. Piłsudskiego 16) po kartę konkursową, na której znajdują się proste zadania. Za każde poprawnie wykonane polecenie uczestnik otrzyma naklejkę, a po uzyskaniu wszystkich – wygrywa! Na każdego śmiałka, który pokona tę drogę, czeka w Bibliotece nagroda.

Zabawa jest formą promocji projektu „Abecadło TV” – cyklu filmów edukacyjnych dla dzieci rozwijających kompetencje czytelnicze oraz dających rodzicom gotowe narzędzia i materiały do pracy z książką. Filmy nagrywane były w znanej i lubianej filii – Abecadło, a autorkami scenariuszy oraz prowadzącymi stały się tamtejsze bibliotekarki  – profesjonalna kadra z wieloletnim doświadczeniem w pracy z dziećmi, animacji oraz prowadzeniu zajęć edukacyjnych. Do wykonania zatem zdań przygotowanych przez bibliotekarzy, niezbędna jest znajomość odcinków „Abecadło TV”.

Wszystkie odcinki „Abecadło TV” dostępne są w zakładce 'Oglądamy’.

Więcej informacji o projekcie dostępnych jest na podstronie 'Abecadło TV’.