Kino pod chmurką w Planecie 11

Zapraszamy na plenerowy pokaz filmowy w Planecie 11. Już we wtorek (8 sierpnia) o godzinie 21 miłośnicy dobrego kina powinni przyjść do atrium biblioteki, gdzie w komfortowych warunkach wspólnie obejrzą ciekawy seans. Wstęp wolny.

Bibliotekarze zapraszają na pokaz głośnego i wielokrotnie nagradzanego amerykańskiego filmu dramatycznego z 2016 roku, w reżyserii Barry’ego Jenkinsa (m.in. Oscar za najlepszy film). Jest to adaptacja opowiadania „In Moonlight Black Boys Look Blue”.

Film to ponadczasowa opowieść o relacjach międzyludzkich i odkrywaniu siebie. Poznajemy historię dorastania ubogiego, czarnego chłopca w jednej z niebezpieczniejszych dzielnic Miami.

Na widzów będą czekać leżaki i krzesła. Zostanie też przygotowany darmowy poczęstunek,czyli popcorn. Oczywiście każdy może przynieść też własne przekąski i miejsce do siedzenia.

Bibliotekarze z Planety 11 liczą, że pokaz filmowy pod gołym niebem dostarczy niezapomnianych wrażeń. Jednym z celów zorganizowania pokazu w atrium jest ożywienie tego miejsca, w którym jest dużo zieleni i gdzie można przyjemnie spędzić czas.

Przypomnijmy, że podobne pokazy odbyły się w 2015 i 2016 roku i cieszyły się dużym zainteresowaniem.

Zapraszamy!

Planetarne kino pod chmurką
Wtorek, 8 sierpnia, godz. 21
(w przypadku złej pogody seans odbędzie się w budynku biblioteki)