Informujemy, że:

Informujemy, że w okresie od 22 września do 7 października 2016r. Filia nr 13 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Olsztynie, przy ul.Sikiryckiego 9 będzie nieczynna z powodu nieplanowanych prac remontowych. Automatycznie naliczone należności za przetrzymanie książek w tym terminie zostaną anulowane. Termin zakończenia prac może ulec zmianie.

Przepraszamy za utrudnienia i zapraszamy do naszej biblioteki od 7 października 2016r.
Zapraszamy do biblioteki
Najchętniej wypożyczane książki
Zapraszamy do zapoznania się z listą 15 najchętniej wypożyczanych książek w naszych filiach w 2015 roku. link>>

auraInformujemy, że Aura Centrum Olsztyna wspiera działalność statutową Miejskiej Biblioteki Publicznej w postaci uzupełniania zbiorów bibliotecznych do Abecadła.
Szukaj w katalogu bibliotecznym
informacja o materiałach zakupionych ze środków Biblioteki Narodowej Informacja dotycząca zbiórek publicznych prowadzonych przez Stowarzyszenie Przyjaciół Miejskiej Biblioteki Miejska Biblioteka Publiczna realizuje projekt dofinansowany ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pt.
Informacja
Informujemy, że Miejska Biblioteka Publiczna w Olsztynie od dnia 01 stycznia 2016 roku jest podatnikiem zwolnionym z VAT na podstawie art. 113 ust. 1 ustawy z dnia 11.03.2004 r. o podatku od towarów i usług (Dz. U. z 2011r. Nr 177, poz. 1054 z późn. zm.)