Cykl spotkań autorskich z psychologiem dr Elżbietą Zubrzycką

W trakcie spotkań poruszone zostaną tematy mające związek z codziennymi problemami dzieci oraz dorosłych.

Wstęp wolny!

Terminy spotkań oraz tematyka:
08.06 godz. 12.15 spotkanie z licealistami pt. „Przyjaźnie dobre i złe – po czym odróżnić dobry związek od toksycznego” w Planecie 11 (al. Piłsudskiego 38)
08.06 godz. 17.00 spotkanie dla młodzieży i dorosłych „Motywacja do zmiany” w Planecie 11 (al. Piłsudskiego 38)
09.06. godz.10.00 spotkanie dla szkoły podst. w bibliotece Abecadło (al. Piłsudskiego 16) pt. „Wyzywasz? Wyśmiewasz?”
10.06 godz. 11.00 spotkanie dla gimnazjalistów „Sekrety, tajemnice, wstyd” w bibliotece nr 9 (ul. Żołnierska 47)

Podczas spotkań będzie można zakupić książki pani Elżbiety w atrakcyjnych cenach.

Dr Elżbieta Zubrzycka, mgr biologii i psychologii, doktor nauk humanistycznych
Terapeuta: ukończyła dwuletnie studium psychoterapii, trener grup Balinta (superwizja), hipnozy i technik antystresowych.
10 lat pracy z dorosłymi, dziećmi i rodzinami w poradni zdrowia psychicznego
20 lat pracy naukowej i dydaktycznej na Uniwersytecie Gdańskim (psychosomatyka, psychoterapia, psychologia rodziny)
Założycielka (1990 rok) i przez 25 lat prezes Gdańskiego Wydawnictwa Psychologicznego
Autorka 5 książek dla dorosłych i 25 dla dzieci, z których wiele wykorzystywanych jest przez nauczycieli jako lektury szkolne. Szczególnie książki z Programu Przeciwdziałania Przemocy „BEZPIECZNE DZIECKO”.
Wszystkie książki dla dzieci pomagają w wychowaniu: przygotowują do życia, przekazują wartości, uczą, jak radzić sobie z najczęściej napotykanymi problemami. Każda książka zawiera dodatek dla rodziców – krótki wykład na poruszany w opowiadaniu temat połączony ze wskazówkami, jak wykorzystać treść książki w rozmowie z dzieckiem i kształtowaniu jego postaw.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą Gdańskiego Wydawnictwa Psychologicznego. (link do strony wydawnictwa)