„Ciało – Głos” – nowy tom wierszy Tomasza Kuklińskiego

Zdjęcie jest ilustracją do treści.

Czasy mamy wybitnie niepoetyckie, więc nie mam złudzeń, nie naprawię świata, co najwyżej mogę upominać się o to, co ważne.” – mówił pięć lat temu Tomasz Kukliński, z którym wówczas rozmawiała Urszula Witkowska przy okazji jego debiutu poetyckiego (cały wywiad możecie przeczytać na naszej stronie). Nad tomikiem „Abstrakcje” patronat objęła akcja Olsztyn Czyta.

Dziś mamy przed sobą kolejny zbiór utworów Tomasza, „Ciało – Głos”, zapis niezwykle intymny i dojrzały. Cieszymy się, że ponownie Miejska Biblioteka Publiczna w Olsztynie i akcja Olsztyn Czyta objęły patronat nad twórczością poety.

Zdjęcie jest ilustracją do treści.

Niebawem tomik „Ciało – Głos” Tomasza Kuklińskiego będziecie mogli wyszukać w naszym katalogu bibliotecznym.

O autorze:

Tomasz Kukliński (1980) – nauczyciel, poszukiwacz i – jak sam mówi – czasem poeta. Uczy młodzież licealną, szuka znaczeń w świecie, pisze wiersze, żeby wyjaśnić te znaczenia sobie, a może również innym ludziom. Mieszka i pracuje w Olsztynie, sercu Warmii i Mazur.