ART & JOY – Artystyczny Piknik Sąsiedzki w bibliotece nr 6

Miejska Biblioteka Publiczna oraz Stowarzyszeniem Kloszart zapraszają na Artystyczny Piknik Sąsiedzki w jednym z najstarszych budynków Jarot – bibliotece nr 6!

Plakat jest ilustracją do treści.

Docelowym miejscem jest fantastyczna zielona przestrzeń filii nr 6. Będą gry i zabawy dla dzieci, dużo miłej dla ucha muzyki, miejsce do odpoczynku lub czytania książki oraz niepowtarzalny osiedlowy klimat Jarot.

Zapraszamy z rodziną lub z przyjaciółmi, aby wspólnie spędzić artystyczny czas. Na uczestników czekają wspaniałe atrakcje!

W programie:
  • 12:00 – Trening Otwarty Olsztyńskiego Teatru Ulicznego Olsztyński Teatr Uliczny
  • 13:30 – Narodowe Czytanie z aktorami Teatru Kloszart
  • 14:00 – Koncert muzyczny na żywo duetu: ~ + & (Matylda Świerczyńska i Andrzej Śleszyński)

Miejsce: Podwórko biblioteki nr 6 (ul. Jarocka 65)

Projekt realizowany z okazji wygranego minigrantu Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej organizowanego w ramach 3 Wymiennika Kulturalnego NGO.