Zapraszamy na drugi spektakl Teatru przy Stoliku

zdjęcie pochodzi z Archiwum Miejskiej Biblioteki Publicznej w Bartoszycach
zdjęcie pochodzi z Archiwum Miejskiej Biblioteki Publicznej w Bartoszycach

22.06.2015 /poniedziałek/, godz. 18:00, MOST, Laurent van Wetter
Miejska Biblioteka Publiczna Filia nr 18, ul. Żytnia 71 (Dajtki)

Bohaterami sztuki belgijskiego dramaturga są dwaj mężczyźni spotykający się przypadkowo nocą, przy pełni księżyca, na moście, a każdy w tym samym celu – aby skończyć z życiem. Jeden robi to niejako z przyzwyczajenia, drugi ma konkretny powód – zawód miłosny. Panowie mają jednak problem – skok z mostu to decyzja intymna, a tuż obok przeszkadza jakiś intruz…

W tej pełnych zwrotów akcji tragikomedii, autor odkrywa skomplikowane biografie swoich bohaterów, którzy w czasie kilku nocnych godzin próbują zrozumieć samych siebie, siebie nawzajem, ujawniając przy tym skrzętnie skrywaną ogromną potrzebę miłości, akceptacji i w gruncie rzeczy – życia.

Występują: Radosław Hebal i Marcin Kiszluk

Więcej informacji o Teatrze przy stoliku (link)

WSTĘP WOLNY!

Projekt „Teatr przy stoliku” realizowany jest pod Patronatem Prezydenta Olsztyna oraz przy współudziale finansowym Samorządu Miasta Olsztyna.

Partnerami projektu są: Miejska Biblioteka Publiczna i Olsztyński Teatr Lalek

Koordynatorzy: 608 042 062, 698 406 777