15. urodziny Planety 11

Serdecznie zachęcamy do obchodzenia razem z nami 15. urodzin Planety 11!

Plakat jest ilustracją do treści.

3.09.2019 r. – wtorek

PROMOCJA ABONAMENTOWA
  • abonament roczny za 30 zł (zamiast  50 zł)
  • abonament półroczny za 20 zł (zamiast 30 zł)
Ogłoszenie zdobywcy nagrody PLANETMASTERa
  • wyłonienie Czytelnika, który wypożyczył w Planecie 11 najwięcej zbiorów w roku
Godz. 17:00 – finisaż wystawy Alicji Borsiak “Ocean albo nieocean”
  • spotkanie z artystką oraz poczęstunek

Planeta 11 istnieje od 3 września 2004 roku. To wyjątkowa, nowoczesna, łamiącą wszelkie stereotypy biblioteką multimedialną. Celem Planety 11 jest stworzenie miejsca szeroko pojętej informacji, nauki oraz rozrywki. Oferuje nie tylko dobrą literaturę. Oprócz moli książkowych swój kącik znajdą w niej również melomani, zapaleni gracze, maniacy internetowi, kinomani. W bibliotece można też posiedzieć z przyjaciółmi, poczytać gazetę lub porozmawiać, odrobić pracę domową, wybrać odpowiednią szkołę, napisać CV, poszukać pracy. Wszystko w przestronnym, nowoczesnym, futurystycznie zaaranżowanym lokalu. Bibliotekarze Planety 11 dbają, aby biblioteka stała się nie tylko miejscem wypożyczeń, ale również przestrzenią na spotkania, alternatywą wobec zalegania przed TV i innych form jałowego spędzania czasu. Planeta 11 wciąż wzbogaca swoją ofertę, będą jednocześnie otwarta na pomysły czytelników.